top of page
iStock-1225085634_reduced size_edited
tallinn-4716204_1920
Vilnius_ptelpai

Prudentia darbības virzieni

 

Vadošais korporatīvo finanšu uzņēmums Baltijā

Prudentia daudzos savas darbības gados ir uzkrājusi padziļinātu pieredzi un izpratni par Baltijas valstu tirgiem un dažādām tautsaimnoecības nozarēm. Tā ir izveidojusi plašu starptautisku kontaktu loku un cenšās kopt un attīstīt labākās investīciju banku tradīcijas visās Baltijas valstīs.

Uzņēmumu pārdošana, pirkšana un apvienošana

Prudentia komandai ir plaša uzņēmumu apvienošanas, pirkšanas un pārdošanas pieredze Baltijas valstu tirgū, nodrošinot klientu apkalpošanu Prudentia birojos Rīgā un Tallinā. Vairāk nekā 24 gadu pieredze un kompleksā pieeja darījumu organizēšanai ļauj Prudentia nodrošināt maksimālo pievienoto vērtību katram klientam.

Finansējuma piesaiste

Prudentia ir ilgstoši veiksmīga pieredze darbā ar uzņēmumiem, kam nepieciešams piesaistīt kapitāla finansējumu lai sekmīgi realizētu uzņēmuma attīstības plānus. Šis finansējums, ko klasiskā gadījumā piedāvā privātā kapitāla fondi, palīdz uzņēmumiem iegūt finanšu tirgus uzticamību un/vai ļauj sekmīgi realizēt citādi neiespējamus attīstības plānus un projektus.

Konsultācijas pēctecības plānošanā

Nereti par lielāko dzīves izaicinājumu uzņēmējam kļūst pārdomāta pēctecības plānošana. Prudentia profesionāļiem ir plaša pieredze uzņēmēju sagatavošanā šim nopietnajam procesam gan sniedzot profesionālo palīdzību, veidojot ilgtermiņa plānus, gan asistējot īstermiņa mērķu realizēšanā.

Prudentia komanda

 

Prudentia galvenā vērtība ir augsti profesionālu darbinieku komanda ar ilggadīgu pieredzi Baltijas finanšu sektorā. Plaša darījumu vadīšanas pieredze dažādās nozarēs, uz klienta vajadzībām un mērķiem orientēts sniegums ļauj mums atrast klientiem piemērotākos risinājumus.

24

Gadi biznesā

 

 

 

2 mlrd. EUR

​Kopējā noslēgto darījumu vērtība

 

 

 

Aktīva iesaistīšanās uzņēmējdarbībā

 

 

 

Plašs kontaktu loks

 

 

 

bottom of page