top of page

Agris Grīnbergs

asociētais partneris

TĀLR.: +371 67212324

MOB:  +371 29218700

agris.grinbergs@prudentia.lv

Agris Grīnbergs ir Prudentia asociētais partneris kopš 2021. gada. Pirms pievienošanās Prudentia viņš bija AmberStone Group, AS izveidotājs un vadītājs, ABLV Private Equity Management, SIA izveidotājs un vadītājs, ABLV Bank, AS par korporatīvo kreditēšanu atbildīgais vadītājs, kā arī Baltics Small Equity Fund, LLC investīciju vadītājs.

 

Agris savā karjerā ir vadījis daudzus finansēšanas un investīciju darījumus. 2010. gadā Agris palīdzēja Orto Klīnika, SIA finansēt jaunas klīnikas būvniecību, kas kļuvusi par vadošo Baltijas valstīs. 2012. gadā Agris palīdzēja Depo DIY, SIA vadības komandai finansēt MBO darījumu, kura rezultātā vadības komanda ieguva kontroli uzņēmumā. 2020. gadā Agris palīdzēja organizēt Augstceltne, SIA kapitāla palielināšanas darījumu.

 

Kopš 2013. gada, Agris, vadot AmberStone Group, AS, veica vairāk kā 20 investīciju darījumus dažādās nozarēs, tai skaitā lauksaimniecībā, viesnīcās, kokapstrādē, kuģu pārvadājumos un finansēšanas pakalpojumos. Investētais kapitāls pārsniedza 35 miljonus EUR, konsolidētā bilance pārsniedza 54 miljonus EUR un meitas un asociētām sabiedrībām sagatavošanā bija investīciju un attīstības projekti par vairāk nekā 65 miljoniem EUR.

 

Tāpat Agris sekmīgi strādājis daudzu uzņēmumu padomēs un valdēs, tai skaitā bijis Depo DIY, SIA padomes priekšsēdētāja vietnieks, Vaiņode Agro Holding, SIA padomes priekšsēdētājs, Vita Credit, SIA padomes loceklis, Tirdzniecības nams “Kurši”, SIA padomes priekšsēdētājs.

 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page