top of page

Illar Kaasik

Vadošais partneris, valdes loceklis

Tallina, Igaunija

MOB:  +372 5051753

illar.kaasik@prudentia.ee

Illar Kaasik ir vadošais partneris Prudentia Igaunijas birojā. Viņš ir viens no Igaunijas biroja (iepriekš - kompānija Investment Agency) dibinātājiem. No 1991. gada līdz 2001. gadam Illar ieņēmis vairākus vadošus amatus Igaunijas banku sektorā, tādās bankās kā Virumaa Kommertspank, Eesti Maapank un Ühisliising.

Laika periodā no 2001. līdz 2020. gadam Illar vadībā tika veiksmīgi noslēgti vairāki darījumi, kuru starpā ir 25 000 m2 lielā komercplatību portfeļa pārdošana, metālapstrādes kompānijas Remeksi Keskus vairākuma paketes pārdošana, Igaunijas lielākā dārzeņu audzētāja Laheotsa Talu pārdošana, plastmasas iesaiņojuma produkcijas ražotāja Polyformi pārdošanas darījuma organizēšana, kā arī kooperatīva Jõhvi Piim restrukturizācijas un pārdošanas organizēšana. 

Illar Kaasik ir arī tādu vadošo Igaunijas kompāniju kā Eesti Põlevkivi, Rail Baltic Estonia un Viimsi Vesi padomes loceklis. Papildus tam Ilar Kaasik aktīvi iesaistās arī vairāku Igaunijas pašvaldību aktivitātēs, kas saistītas ar plānošanu un budžetu jautājumiem, tādējādi gūstot pieredzi arī pašvaldību infrastruktūras attīstības jautājumos. 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
bottom of page