LETA: Rīgā norisināsies "Global M&A" organizētā konference, kura pulcēs gandrīz 100 investīciju baņķierus no 23 valstīm

02/11/2016

Rīga, 2.nov., LETA. Šī gada 3. un 4.novembrī Rīgā norisināsies Global M&A, pasaules vadošās neatkarīgo "M&A" darījumu konsultāciju sabiedrību apvienības, organizētā konference, kura pulcēs gandrīz 100 investīciju baņķierus no 23 valstīm.

"Mums kā Global M&A apvienības dalībniekiem gandrīz 10 gadu garumā ir gods uzaicināt pasaules vadošos M&A industrijas pārstāvjus uz Rīgu. Mēs vienmēr esam pozicionējuši Rīgu kā reģiona darījumu centru, un šo kompāniju interese par Latvijas un Baltijas reģionu ir apliecinājums tam, ka Latvijas tirgus profesionālo ārzemju investoru acīs ir pievilcīgs", komentē Prudentia vadošais partneris Kārlis Krastiņš.

Konferences gaitā īpaša uzmanība tiks veltīta tādiem Latvijas ekonomikas sektoriem, kā veselības aprūpe, apstrādes rūpniecība, plašā patēriņa preču ražošana un enerģētikas nozare. Enerģētikas nozares diskusijas ietvaros viena no centrālajām tēmām būs 2017.gadā plānotā gāzes tirgus liberalizācija, AS "Latvijas gāze" sadalīšana un starptautisko investoru interese par investīcijām gāzes kompānijās.

Please reload