top of page

25. novembrī tiešraidē atklās Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101

Prudentia un Nasdaq Riga aicina pievienoties tiešraides preses konferencei 25. novembrī plkst. 9:15, kur iepazīstinās ar 2020. gada Latvijas un Baltijas vērtīgākajiem uzņēmumiem.

Preses konferences tiešraide visiem interesentiem būs pieejama LETA un Delfi Tiešraides.


Preses konferencē TOP101 veidotāji Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne un Prudentia valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš paziņos un sveiks 2020. gada Latvijas vērtīgāko uzņēmumu.

K. Krastiņš sniegs pārskatu un galvenos secinājumus par uzņēmumu vērtības dinamiku un tendencēm, ieskicējot arī Latvijas un Igaunijas vērtīgāko uzņēmumu salīdzinājumu. Savukārt D. Auziņa-Melalksne skaidros šogad pārskatītos un ieviestos TOP101 uzņēmumu korporatīvās pārvaldības vērtēšanas kritērijus atbilstoši labas pārvaldības tendencēm pasaulē.


Topa metodoloģijas ietvaros katra uzņēmuma vērtība tiek noteikta, izmantojot salīdzinošo biržas reizinātāju metodi, ko vērtē Prudentia speciālisti, papildinot to ar publiski pieejamo informāciju par uzņēmumu pārvaldību un atklātību pret sabiedrību, ko savukārt vērtē Nasdaq Riga speciālisti. Pārvaldības vērtējuma ietekme uz uzņēmuma vērtību TOP101 ir 20 % robežās.


Pēc preses konferences plkst. 13:00 aicinām pievienoties TOP101 Debatei “Translating Technologies into Business Value”, kur diskutēs par digitālo transformāciju - izaicinājumiem un iespējām Baltijā, ko paver tehnoloģiskie sasniegumi, kā veicināt sieviešu pārstāvību tehnoloģiju uzņēmumos un kā digitalizāciju pārvērst reālā biznesa vērtībā. Diskusija notiks tiešsaistē Zoom platformā.

Panelī piedalīsies Gatis Ošs, Squalio; Juhan-Madis Pukk, Flowit; Jānis Čupriks, Datakom; Andžej Šuškevič, Baltic Amadeus; Evita Lune, Pedersen & Partners un citi nozares eksperti no Baltijas valstīm. Diskusiju vadīs Anna Andersone, uzņēmēja un Riga TechGirls vadītāja. Plašāka informācija par diskusijas programmu un reģistrēšanos: https://www.debates.top101.lv/

Comments


bottom of page