top of page

DB.LV: Pabeigts viens no lielākajiem M&A darījumiem tehnoloģiju nozarē Baltijā


Db.lv, 20.11.2020

Starptautiskā hostinga servisa kompānija "Miss Group" iegādājusies Lietuvā bāzēto hostinga servisa kompāniju "Interneto vizija" un tās meitasuzņēmumu "Rakrejus", informē finanšu konsultāciju kompānijas "Prudentia" pārstāvji.

"Prudentia" birojs Tallinā pildīja vietējā darījuma konsultanta lomu, pārstāvot "Miss Group".


Dibināta 2014.gadā, Miss Group ir starptautiska hostinga servisa grupa, kas piedāvā plašu spektru ar hostingu saistītajiem pakalpojumiem. 2020.gada februārī starptautiskā privātā kapitālā kompānija "Perwyn" iegādājās "Miss Group" vairākuma akciju paketi ar mērķi atbalstīt "Miss Group" tās izaugsmes plānu realizēšanā, kas ir orientēti uz starptautisko ekspansiju un uzņēmumu iegādes stratēģijas realizēšanu.


"Interneto vizija" un tās meitasuzņēmuma iegāde ir otrais darījums, kas realizēts "Perwyn" vadībā, un 11."Miss Group" realizētais uzņēmumu iegādes darījums pēdējo divu gadu laikā.


"Realizētais darījums nodrošina "Miss Group" platformu kompānijas tālākai attīstībai Baltijas reģionā. "Interneto vizija" ir bizness, uz kura pamata plānojam realizēt savus attīstības plānus gan hostinga servisa, gan datu centru virzienā, piedāvājot jaunus augstākās pievienotās vērtības risinājumus arī mūsu klientiem Lietuvā," komentē "Miss Group" dibinātājs un vadītājs Matiass Kanetegs.


"Šis ir vēl viens pārrobežu darījums Baltijas informācijas tehnoloģiju (IT) tirgū, kas parāda, ka vadošie reģionālie uzņēmumi atrodas Rietumu investoru radaros. Nākotnē mēs varētu sagaidīt vēl vairāk darījumu šajā industrijā, jo IT nozari Baltijā lielā mērā virza vispārējās digitalizācijas tendences," papildina asociētais direktors "Prudentia" birojā Rīgā Ēriks Melbārdis.


Comentários


bottom of page