top of page
BISS.jpg

 

Latvijas vadošais piekļuves un vadības sistēmu izstrādātājs SIA “BISS” iegūst jaunu īpašnieku SIA Echoo Group”

Latvijas informācijas tehnoloģiju nozarē, noticis darījums, kā ietvaros, Elektrotīklu un ēku vadības sistēmu inženiertehnisko risinājumu uzņēmums SIA “Echoo Group” paplašinājis savu darbību, iegādājoties kapitāldaļas Latvijas automatizācijas sistēmu ražošanas uzņēmumā SIA “BISS”.

Realizētā darījuma rezultātā SIA “Echoo Group” kompetenci ēku automatizācijas un inženiertehniskās sistēmās veiksmīgi papildinās SIA “BISS” ilggadējā pieredze automatizācijas sistēmu izstrādē un ražošanā, tādējādi nodrošinot inovatīvus risinājumus augošam pieprasījumam pēc mūsdienīgas dzīves telpas drošākai un ērtākai ikdienai.

“Paplašināšanās ir daļa no Echoo Group izaugsmes stratēģijas un ieceres kļūt par vadošo ēku un pilsētu automatizācijas sistēmu ražotāju Baltijā. Mūsu ilgtermiņa plānos ietilpst darbības paplašināšana jaunos virzienos, tajā skaitā attīstot viedās pilsētas infrastruktūras, autostāvvietu pārvaldības un citus datu apstrādes risinājumus. Šobrīd tiek realizēts uzņēmumu integrācijas plāns kā arī norisinās darbs pie jaunu produktu un pakalpojumu izstrādes un ieviešanas tirgū,” atzīmē Echoo Group īpašnieki Gļebs Kiseļovs un Annija Eizenarma.

SIA “BISS” dibinātājs Izrails Blūmenaus: “Pateicoties Prudentia piesaistītajam pircējam manis izveidotais un gadiem lolotais uzņēmums turpinās attīstīties jau kopā ar jauno uzņēmuma īpašnieku, savukārt, es varēšu atbrīvoties no administratīviem jautājumiem.”

Par uzņēmumu

SIA “BISS” ir tirgus līderis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, plašāk sabiedrībai pazīstams zem zīmola FidPark  un dAccess, kas nodrošina autostāvvietas vadības sistēmu pakalpojumus, piekļuves kontroles sistēmu, norēķinu sistēmu ar atbilstību MK noteikumiem Nr. 96, kā arī videonovērošanas risinājumu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. SIA “BISS“ klientu vidū ir tādi uzņēmumi kā Starptautiskā lidosta “Rīga“, Latvenergo, Gaso, Rīgas Satiksme, RIMI Olimpiskais sporta centrs, Europark, Cityparks un citi Latvijas privātā un publiskā sektora uzņēmumi.

Par pircēju

Echoo Group ar vairāk kā 150 realizētiem projektiem Eiropā, ieņem līderpozīcijas inženiertīklu projektēšanas un būvniecības sfērā, sniedzot plašu pakalpojumu klāstu. Echoo Group izstrādā inženiertīklu, gudrās mājas un ēku vadības sistēmu risinājumus dažādu tipu būvēm. SIA “Echoo Group” 2021.gada laikā uzrādījusi vairāk nekā 50% lielu izaugsmi gadā apgrozījuma, realizēto projektu un darbinieku skaita ziņā.

Ēriks Melbārdis.jpg

Ēriks Melbārdis: "Man ir patiess gandarījums realizēt uzņēmuma dibinātāja pēctecības plānu.

 

Prudentia mērķis bija piesaistīt kompānijai pircēju, kas augsti novērtēs tās uzkrāto pieredzi un izveidotos produktus. Abu biznesu apvienošanās rezultātā, tiek pavērtas iespējas jaunu un ambiciozu mērķu sasniegšanā gan vietējā tirgū, gan eksporta tirgos,”

bottom of page