top of page
25-BalticPictures-_T6A4920.jpg

Pievienojies Prudentia komandai

Prudentia galvenā vērtība ir augsti profesionālu darbinieku komanda ar ilggadīgu pieredzi Baltijas finanšu sektorā. Pievienojieties vienai no lielākajām un strauji augošajām komandām  korporatīvajās finansēs Baltijā.

Vakances

Prudentia ir vadošais korporatīvo finanšu uzņēmums Baltijā ar birojiem Rīgā un Tallinā. Mēs esam ambiciozi un strauji augoši, un tādējādi pastāvīgi meklējam profesionāļus, kas pievienotos mūsu komandai.

Prakses iespējas

Sāciet savu karjeru gudri, pievienojoties Prudentia korporatīvo finanšu komandai vasaras prakses laikā! Prudentia pastāvīgi piedāvā prakses iespējas talantīgiem studentiem. Praktikanti cieši sadarbosies ar vecākajiem kolēģiem izaicinošā un draudzīgā vidē. Elastīgs grafiks ļaus apvienot darbu ar studijām.

Kā pieteikties

Sūtiet savus pieteikumus un CV uz prudentia@prudentia.lv

Tikai atlasītie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju.

Nosūtot savu pieteikumu uz Prudentia, jūs sniedzat brīvprātīgu piekrišanu tam, ka AS Prudentia un / vai PRUDENTIA ADVISORY OÜ personāla atlases nolūkos apstrādās jūsu personas datus, kas ietverti pieteikuma dokumentos. Jums ir tiesības uzdot jautājumus, ja vēlaties uzzināt vairāk par savu personas datu apstrādi. Sazinieties ar mums pa prudentia@prudentia.lv.

_T6A6297_edited.png
bottom of page