top of page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon

Ģirts Rungainis

partneris, padomes loceklis

TĀLR.: +371 67212324

girts.rungainis@prudentia.lv

Ģirts Rungainis ir viens no Prudentia dibinātājiem. Viņš ir bijis viens no „Vācijas - Latvijas Banka" (tagad „Swedbank") dibinātājiem un tās prezidents (1992.-1996.), „Trasta Komercbanka" prezidents (1997.-1999.), Latvijas Komercbanku asociācija" (1993.-1999.) un „Baltic International Airlines" valdes loceklis, kā arī Latvijas premjerministra padomnieks 1999. gadā.

Ģirts ir vadījis vairākus nozīmīgus uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumus Baltijā, ieskaitot „Vācijas–Latvijas bankas" pārdošanu, „Balta" sākotnējo publisko akciju piedāvājumu, „Latvijas Neatkarīgās televīzijas" pārdošanu, „Laumas" – vadošās Austrumeiropas sieviešu veļas un materiālu ražošanas uzņēmuma – akciju kontrolpaketes pārdošanu. Vadījis "ELKO Grupa", vienas no lielākajām IT vairumtirgotājiem Centrālās Eiropas un Austrumeiropas, kā arī NVS reģionā, finanšu investoru piesaistes procesu. Vadījis AS "Lode" pārdošanu. 

Papildus tam Ģirts Rungainis aktīvi iesaistās arī Latvijas uzņēmējdarbības vides sakārtošanas un uzņēmumu konkurētspējas veicināšanas aktivitātēs, būdams Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis.

Uzskatot izglītību par Latvijas tautsaimniecības izaugsmes pamatu, Ģirts Rungainis kā “Junior Achievement Latvija”  padomes loceklis un Latvijas Universitātes absolventu kustības vēstnesis  daudz laika velta arī sabiedrības izglītības projektiem.

 

 

 

bottom of page