top of page

Kārlis Krastiņš

vadošais partneris, valdes priekšsēdētājs

TĀLR.: +371 67212324

MOB:  +371 29218183

karlis.krastins@prudentia.lv

Kārlis Krastiņš ir Prudentia vadošais partneris un valdes priekšsēdētājs, darbojoties Prudentia komandā kopš 2002.gada. Pirms pievienošanās Prudentia viņš bija komercbankas „Baltikums" (tagad - Blue Orange Bank) izveidotājs un pirmais prezidents, pirms tam ieņēmis vairākus vadošus amatus citās Baltijas bankās. No 1997. līdz 2002. gadam Kārlis Krastiņš bija "Rīgas Fondu biržas" (tagad -NASDAQ Riga) padomes loceklis.

Kārlis savā Prudentia karjerā ir vadījis daudzus Baltijas tautsaimniecībai nozīmīgus darījumus. Kārļa vadībā tika veiksmīgi realizēts vairāku gadu gaitā (2011-2015) ilgstošs un komplicēts uzņēmuma restrukturizācijas, stabilizācijas un attīstības process, kura ietvaros tika nodrošinātas konsultācijas Latvijas valdībai kā AS "Air Baltic Corporation" vairākuma akcionāram uzņēmuma pārvaldē un finansējuma piesaistē 269m EUR apmērā, kā arī finanšu investora piesaiste Latvijas nacionālai lidsabiedrībai.

 

Tāpat Kārlis ir sekmējis Baltijas lielākā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union izveidošanu, vadot lielākā Latvijas piena pārstrādes uzņēmuma AS „Rīgas Piena kombināts” investora piesaistes procesu un konsultējot pircēju AS "Valmieras Piens" pārņemšanas procesā, kā arī vēlāk konsultējot arī AS „Rīgas Piena kombināts” un AS "Valmieras Piens" apvienošanās procesu zem jauna zīmola Food Union un turpmākā AS "Rīgas piensaimnieks 100% iegādē."

 

 

 

  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page