top of page

Dārzeņu ražošanas kompānijas Laheotsa Talu pārdošanas rezultātā tikai izveidots lielākais dārzeņu ražošanas un pārstrādes uzņēmums Igaunijā. 

Prudentia Igaunijas birojs Illara Kaasika vadībā, pārstāvot kompānijas Laheotsa Talu dibinātāju, veiksmīgi realizēja darījumu, kura ietvaros Laheotsa Talu tika pārdots kompānijai Riitsinus.

OÜ Laheotsa pieder vairāk nekā 1,000 ha zemes, kas padara šo uzņēmumu par vienu no lielākajiem savā industrijā. Uzņēmums specializējas kartupeļu, burkānu, biešu un sīpolu audzēšanā, nodrošinot arī izaudzētas produkcijas mazgāšanu, tīrīšanu un pakošanu.  Galvenais noieta tirgus ir Igaunija, bet daļa no saražotas produkcijas arī ir eksportēta. Produkcija tiek pārdota zem   Laheotsa  piederošajiem zīmoliem - Laheotsa un Viller, izceļot arī vietējo produkcijas izcelsmi. 

 

 

 

 

_T6A6846.jpg

Illar Kaasik: Biznesu konsolidācija ir lieliska iespēja kompānijai augt.

 

Sakaņā ar jaunā kompānijas Laheotsa Talu vadītāja domām, dārzeņu audzēšanas biznesa izaugsmes iespējas ir meklējamas vai nu jaunas zemes, vai citas kompānijas iegādē. Kompāniju konsolidācijas rezultātā pastāv iespēja gan samazināt ražošanas izmaksas, gan netiešās izmaksas, kā arī atrast jaunas naudas plūsmas avotus un palielināt ražošanas jaudas.  

bottom of page