top of page
switch-5015530_1920.jpg

 

Veiksmīgi noslēdzās viens no lielākajiem M&A darījumiem tehnoloģiju nozarē Baltijā 2020. gadā 

Prudentia birojs Tallinā pildīja vietējā darījuma konsultanta lomu, pārstāvot strauji augošo hostinga servisa kompāniju Miss Group vadošās Lietuvā bāzētās hostinga servisa kompānijas UAB  “Interneto vizija”  un tās meitas uzņēmuma UAB “Rakrėjus” iegādes darījumā.

Dibināta 2014. gadā, Miss Group ir starptautiska hostinga servisa grupa, kas piedāvā plašu spektru ar hostingu saistītajiem pakalpojumiem. 2020. gada februārī  starptautiskā privātā kapitālā kompānija Perwyn iegādājās Miss Group vairākuma akciju paketi ar mērķi atbalstīt Miss Group tās ambiciozo izaugsmes plānu realizēšanā, kas ir orientēti uz starptautisko ekspansiju un M&A stratēģijas realizēšanu. Kompānijas UAB “Interneto vizija” un tās meitas uzņēmuma iegāde ir otrais darījums, kas realizēts Perwyn vadībā, un vienpadsmitais Miss Group realizētais M&A darījums pēdējo divu gadu laikā.

Mattias Kaneteg, Miss Group  dibinātājs un vadītājs: “Realizētais darījums nodrošina Miss Group lielisku platformu kompānijas tālākai attīstībai Baltijas reģionā. Interneto vizija  ir bizness, uz kura pamata mēs plānojam realizēt savus attīstības plānus gan hostinga servisa, gan datu centru  virzienā, piedāvājot jaunus augstākās pievienotās vērtības risinājumus arī  mūsu klientiem Lietuvā.”

Ēriks Melbārdis, asociētais direktors Prudentia birojā Rīgā: “ Šis ir vēl viens pārrobežu darījums Baltijas IT tirgū, kas parāda, ka vadošie reģionālie uzņēmumi atrodas Rietumu investoru radaros. Nākotnē mēs  varētu sagaidīt vēl vairāk darījumu šajā industrijā, jo IT nozari Baltijā lielā mērā virza vispārējās digitalizācijas tendences.”

Prudentia Tallinas birojs darījumu realizēja kopā ar Prudentia biroju Rīgā (Ēriks Melbārdis), Translink (Pontus Backlund) un Anecta  (Eric Forsner and Fredrik Ullberg).

31-_T6A6866-BalticPictures.lv.jpg

Sulev Raik, partneris Prudentia Tallinas birojā: 

"Miss Group ir lielisks piemērs ambiciozai kompānijai ar pārdomātu M&A stratēģiju un starptautiskiem attīstības mērķiem. Mēs esam pagodināti par dalību darījumā, kas pavērs vēl plašākās iespējas Miss Group straujākai izaugsmei."

bottom of page