top of page

Kompānijas Remeksi Keskus pārdošana Lietuvas uzņēmumam AXIOMA LT

2017. gadā  stratēģiskais investors AXIOMA LT iegādājās Remeksi Keskus- vienu no Igaunijas lielākajiem industriālo produktu un metāla izstrādājumu ražotājiem. Šī darījuma ietvaros Prudentia Igaunijas biroja partneris Illar Kaasik pārstāvēja Remeksi Keskus īpašniekus darījuma.

Remeksi Keskus ir plaša un ilggadīga pieredze metāla izstrādājumu ražošanā naftas produktu, ķīmijas produktu, celulozes un ieguves rūpniecības vajadzībām. Daži no uzmanības vērtiem projektiem, ko Remeksi Keskus ir realizējusi ir trīs Petroter rūpnīcas pēc VKG Group pasūtījuma, benzofleksa produkcijas ražotne pēc Velsicol Chemical Corporation  pasūtījuma, kā arī konveijera līnijas un aprīkojuma piegāde pēc pasaules lielākā meža nozares kompānijas - Stora Enso pasūtījuma.​

AXIOMA LT UAB, kas ir daļa no Axis Industries Group, ir kompānija, kas specializējas metāla produktu ražošanā un uzstādīšanā industriālā un enerģētika sektora vajadzībām. Remeksi Keskus iegāde nebija pirmais Grupas realizētais M&A darījums, jo gadu iepriekš Axis Industries Group iegādājās  100% no kompānijas Veikmės statyba, kuras pamatdarbības ir dzīvojamo māju un biroja ēku būvniecība. Axis Industries Group pieder ICOR Group, kura sevī ietver 70 kompānijas un nodarbina vairāk nekā  6800 cilvēku. ICOR Group piederošās kompānijas atrodas 40 valstīs un darbojas komunālo pakalpojumu, industriālā un enerģētikas sektorā, nekustamā īpašuma un naftas produktu nozarē.

 

 

 

 

Illar Kaasik: Remeksi Keskus ir lielisks piemērs tam, kā M&A darījums sekmē kompānijas vērtības pieaugumu.

 

Šī darījuma rezultātā Remeksi Keskus kļuvusi par daļu no Grupas, kura ir spējīga nodrošināt turpmāku biznesa attīstību un kuras rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, kas ļauj realizēt komplicētākus industriālus risinājumus  mašīnbūves nozarei.

_T6A6846.jpg
bottom of page