Labākie Prudentia Mergers & Acquisitions kursa studenti saņem naudas balvas

02/06/2015

Prudentia biroja telpās 28. maijā viesojās vairāki Rīgas Ekonomikas augstskolas (Stockholm School of Economics in Riga) studenti, kuru grupa saņēma augstāko vērtējumu AS IBS “Prudentia” organizētā M&A (pirkšanas un pārdošanas darījumu) kursa noslēguma darbā. Starptautiska studentu komanda saņēma naudas balvas, kā arī iespēju uzņēmumā doties vasaras praksē.

Kā labākie kursa studenti naudas balvu 2000 eiro apmērā saņēma starptautiska komanda, kuru veidoja Daniel Mititel un Tudor Poiana no Moldovas, kā arī  German Lapsa un Kārlis Ločmelis no Latvijas.

Lai gan Prudentia atbalsta labākos Rīgas Ekonomikas augstskolas studentus, pasniedzot tiem naudas balvas jau desmit gadus, šis bija pirmais gads, kad uzņēmums studentiem piedāvāja pašu veidotu izvēles kursu. Iecerēts, ka arī turpmāk reizi gadā Prudentia vadošie darbinieki dalīsies savā pieredzē ar augstskolas studentiem.

Kursa ietvaros studentiem bija iespēja iepazīties ar detalizētām Baltijas M&A tirgus aktualitātēm, M&A darījuma procesa posmiem, kā arī padziļinātu uzņēmuma pārdošanas darījuma gadījumanalīzi. Tāpat studenti apguva uzņēmuma vērtību ietekmējošos faktorus un to detalizētu analīzi, kā arī finanšu modelēšanas pamatus.

Kursa veidošanā un lekciju pasniegšanā iesaistījās gan Prudentia partneri Ģirts Rungainis un Kārlis Krastiņš, gan arī asociētie direktori Dace Medne un Andrejs Golubčikovs.

“Šis kurss apliecināja, ka Latvijā netrūkst izglītotu un mērķtiecīgu jauniešu, kas spēs veidot mūsu valsts nākotni. Noslēguma darbu veidošana studentiem nepārprotami prasīja daudz laika un bija veikti ļoti kvalitatīvi. Mums nācās piepūlēties, lai vienotos par to, kura no grupām ir bijusi pārliecinošākā,” norādīja Prudentia valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš.

Izglītības attīstības veicināšanai Prudentia jau ilgstoši iesaistījusies dažādās aktivitātēs, tostarp uzņēmums sniedz savu atbalstu arī izglītības programmai “Iespējamā misija”. Rīgas Ekonomikas augstskolas studentus uzņēmums atbalsta jau kopš 2005. gada.

Please reload