top of page
Seal foto.jpg

Ar Prudentia profesionālo atbalstu tiek izveidots Baltijas reģiona līderis sadzīves ķīmijas līdzekļu ražošanas jomā

2021. gada 7. decembrī tika noslēgts apvienošanās darījums starp diviem reģiona sadzīves ķīmijas ražotājiem – Latvijā reģistrēto AS “Spodrība”un Lietuvas kompāniju NAUJOJI RINGUVA, AB. Apvienošanās rezultātā ir izveidots Baltijas reģiona līderis sadzīves ķīmijas līdzekļu ražošanas jomā, kas fokusējas uz videi draudzīgu un inovatīvu produktu izstrādi.

AS “Prudentia” šī darījuma ietvaros pārstāvēja pārdevēja - kompānijas  AS “Spodrība” akcionāru intereses. Pateicoties Prudentia komandas profesionālitātei un ilggadīgai pieredzei M&A darījumu organizēšanā, izdevās vienoties par tādiem darījuma nosacījumiem, kas bija pieņemami abām darījuma pusēm, tādējādi ieliekot arī labu pamatu turpmākai biznesa attīstībai.

“Spodrība ir neapšaubāms līderis videi draudzīgu tīrīšanas līdzekļu ražošanā Latvijā, taču, spēku apvienošana ar citu reģiona spēlētāju, ļaus tam kļūt arī par reģionālo līderi. Mēs uzskatām, ka NAUJOJI RINGUVA ir labākais partneris šim mērķim,” pauda Fridriks Ingi Fridrikssons, AS “Spodrība” valdes priekšsēdētājs.

“NAUJOJI RINGUVA konsekventi īsteno savu stratēģiju, lai izstrādātu inovatīvus un videi draudzīgus produktus, kas prasa ievērojamus cilvēku un finanšu resursus. Apvienojot AS Spodrība un NAUJOJI RINGUVA, AB  labāko praksi un resursus, varēsim kļūt par reģionālo līderi šajā jomā,” sacīja Jurgita Žilvinskaitė, NAUJOJI RINGUVA, AB ģenerāldirektore.

_T6A6415.jpg

Juris Eizentāls: šis darījums ir lielisks tirgus konsolidācijas piemērs Baltijā.

 

Spēku apvienošana un tirgus konsolidācija ir procesi, pateicoties kuriem Baltijas līmeņa spēlētājiem paveras plašākas biznesa attīstības iespējas arī ārpus reģiona robežām.

bottom of page