top of page

Prudentia komandai Latvijā pievienojas Agris Grīnbergs

No 2021. gada 1.novembra asociētā partnera statusā Prudentia komandai pievienojas Agris Grīnbergs. Agris koncentrēsies uz lielo M&A darījumu vadīšanu Baltijā, kā arī stiprinās Prudentia pozīcijas privātā kapitāla pārvaldīšanas jomā.


“Esam gandarīti, ka mūsu komandai pievienojas tik augsta līmeņa profesionālis ar ilggadīgu pieredzi korporatīvajās finansēs un privātā kapitāla pārvaldīšanā. Ticam, ka līdz ar Agra Grīnberga pievienošanos Prudentia, mūsu komanda kļūs stiprāka un uzkrātā pieredze - daudzveidīgāka, ko novērtēs arī mūsu klienti”, uzsver Prudentia valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš.


“Esmu patiesi priecīgi pieņemt jauno profesionālo izaicinājumu, pievienojoties vienai no lielākajām korporatīvo finanšu komandām Baltijā. Mans galvenais uzdevums un mērķis būs palīdzēt Prudentia klientiem sasniegt augstākus mērķus Baltijā un pasaulē, kā arī attīstīt privātā kapitāla pārvaldīšanas piedāvājumu”, atklāj Agris Grīnbergs.

Pirms pievienošanās Prudentia Agris 10 gadus ir nostrādājis ABLV Bank, AS un saistītās sabiedrībās, no tiem 3 gadus vadot korporatīvo kreditēšanu un 8 gadus privātā kapitāla pārvaldīšanu sabiedrībās ABLV Private Equity Management, SIA un AmberStone Group, AS. Agris arī strādājis vairāk kā 20 sabiedrību padomēs vai valdēs, tai skaitā Depo DIY, SIA; Tirdzniecības Nams “Kurši”, SIA, kā arī pārstāvējis dalībnieku intereses tādos uzņēmumos kā Grindeks, AS; Orto Klīnika, SIA un citos. Agris absolvējis Rīgas biznesa skolas MBA programmu un Rietummičiganas universitātes BBA programmu ar specializāciju finansēs. Plašāk par Agra Grīnberga profesionālo pieredzi: https://www.prudentia.lv/agrisgrinbergs

Comments


bottom of page